Czy warto kupić drabiny Krause do firmy?

Czy warto kupić drabiny Krause do firmy?

Drabina to podstawowe wyposażenie domów i mieszkań. W każdym ogrodzie czy na działce od czasu do czasu drabina okazuje się niezbędna, a i proste remonty, jak chociażby malowanie ścian, sprawiają, że to potrzebne wyposażenie. Jednak zupełnie innymi czynnikami kierujemy się, kiedy kupujemy drabinę do domu, a innymi, kiedy kupujemy ją do firmy. Czy w tym drugim przypadku warto postawić na drabiny Krause?

Renoma marki

Kiedy nawiązujesz współpracę biznesowe, z pewnością w pierwszej kolejności sprawdzasz, czy kontrahent jest wiarygodny. Renoma marki to zaleta, którą świat biznesu ceni. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad zakupem drabin Krause, warto wiedzieć, że jest to firma z ponad stuletnią tradycją. Została założona w Hesji (Niemcy) w 1900 roku i do tamtej pory produkuje drabiny. Utrzymuje się na rynku mimo upływu czasu, udowadniając, że tradycja może iść w parze z nowoczesnymi technologiami. Drabiny Krause są sprzedawane nie tylko w Unii Europejskiej, gdzie najprężniej marka się rozwija, ale także poza jej granicami. To obecnie międzynarodowe, cenione w swojej branży przedsiębiorstwo.

Dbałość o bezpieczeństwo

W firmie trzeba zawsze dbać o bezpieczeństwo pracowników i własne. Drabina wiąże się z pracą na wysokościach, a nawet z pozoru niegroźnie wyglądający upadek może wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Krause dba o bezpieczne wyposażenie w miejscu pracy. Firma zapewnia, że oferowany przez nią sprzęt spełnia zalecenia i wymagania przepisów BHP oraz obowiązujących norm.

Różnorodność produktów

Nie każdy przedsiębiorca potrzebuje takiej samej drabiny. Zupełnie inna potrzebna będzie w dużym magazynie, a inna w małym sklepie. Różnorodność wyposażenia oferowana przez Krause sprawia, że wszystkie firmy mogą znaleźć wśród oferty marki idealnie dopasowaną do potrzeb drabinę: jednostronną, dwustronną, przystawną, wysuwaną, drewnianą czy specjalistyczną dla elektryków. W asortymencie znajdują się także podesty robocze.

Kiedy wybierasz drabinę do firmy, kieruj się przede wszystkim bezpieczeństwem i tym, czy marka jest uznawana za godną zaufania. W przypadku Krause masz pewność, że się nie zawiedziesz.

Dodaj komentarz