Najlepsze tanie gadżety reklamowe

Najlepsze tanie gadżety reklamowe

Gadżetów reklamowych zwykle zamawia się sporo, zwłaszcza w większych firmach. Pojedyncza sztuka nie może więc być za droga, ponieważ wtedy finalny koszt okaże się ogromny. Jednak wbrew pozorom nie jest to dużym problemem. Wśród relatywnie tanich gadżetów można znaleźć sporo naprawdę interesujących opcji. Kilka z nich przedstawimy Wam poniżej. Zapraszamy!

Pendrive z logo firmy

Zaletą pendrive’ów jest to, że większość osób ma już zapewne przynajmniej jeden, ale i tak ucieszy się z kolejnego, żeby na przykład jeden móc trzymać w domu, a drugi w torbie lub w pracy i zawsze mieć jakiś pod ręką. Jednocześnie pendrive’y (a także dyski zewnętrzne i karty SD) w ostatnich latach mocno staniały, dzięki czemu zakup takiego gadżetu to może być kwestia zaledwie około 10-15 złotych za sztukę.

Pendrive’y występują w różnych kształtach, kolorach, rozmiarach i pojemnościach, każdy więc powinien być w stanie znaleźć taką opcję, która będzie pasowała do charakteru jego firmy. Poza pendrive’ami warto rozważyć także inne gadżety elektroniczne, takie jak choćby lampki czy powerbanki, które obecnie już również nie należą do najdroższych, a są bardzo przydatne.

Pióro reklamowe

Nie da się ukryć, że tradycyjne długopisy są gadżetami reklamowymi, które (chociaż wciąż są dość często używane), nie są szczególnie oryginalnym rozwiązaniem. Jednocześnie materiały piśmiennicze to bardzo uniwersalny pomysł na prezent, ponieważ każdy z nich korzysta. Jakie jest rozwiązanie tego dylematu? Zakup piór reklamowych.

Możemy znaleźć wśród nich zarówno pióra droższe, za kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych, ale też tańsze rozwiązania. Estetyczne, tanie pióro kulkowe można zakupić już za kilkanaście złotych, a więc nie jest to szczególnie drogie rozwiązanie. Jednocześnie z pewnością spotka się ono z lepszym przyjęciem niż zwykły długopis, więc jest to ciekawa alternatywa. Spośród gadżetów biurowych warte uwagi są też m.in. etui na wizytówki.

Gadżety antystresowe

Gadżety antystresowe to świetny pomysł szczególnie, jeśli szukamy pomysłów na tanie gadżety reklamowe, które moglibyśmy rozdawać osobom odwiedzającym nasze stoisko na targach branżowych lub swoim pracownikom. Ich koszt wynosi z reguły kilka złotych za sztukę, a są to bardzo użyteczne, a jednocześnie humorystyczne i ciekawe gadżety.

Tego typu gadżety występują w różnych kształtach – niektóre w bardziej tradycyjnych, inne nietypowych. W zależności od powagi, jaką musimy zachować w naszej branży, możemy zakupić zwykłe okrągłe piłeczki antystresowe, ale też na przykład takie w kształcie mózgu. Opcji jest naprawdę bardzo wiele.

Dodaj komentarz