Nowoczesna wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wrocławska wypożyczalnia samochodów BEEP.rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/ to ciekawa i niecodzienna propozycja wynajmu aut. Dlaczego? Ponieważ BEEP.rent wyróżnia się tym, że nie posiada własnej floty aut. Samochody, które znajdziesz na ich stronie, są własnością firm, przedsiębiorców oraz osób prywatnych, które zostały partnerami wypożyczalni. Co jeszcze wyróżnia wypożyczalnie BEEP.rent? I jak zarezerwować tam auto? Sprawdzamy!

Główna misja BEEP.rent? – Opłacalny wynajem aut dla każdego!

Nieograniczona możliwość  korzystania z udostępnionych samochodów to wygoda szyta na miarę nowoczesnej wypożyczalni aut. Wszyscy klienci BEEP.rent mogą z niej korzystać do woli i cieszyć się maksymalnym wyborem spośród zróżnicowanej oferty aut.

Na stronie wypożyczalni znajdziesz zatem auta każdej klasy i w bardzo różnym przedziale cenowym. Aby znaleźć odpowiedni samochód, wystarczy skorzystać z prostej i intuicyjnej wyszukiwarki, która znajduje się na jej stronie.

Niewątpliwą zaletą wypożyczalni jest brak wielu, zbędnych formalności oraz rezerwacja i opłata usługi online. Samochód obierasz tam, gdzie będzie Ci najwygodniej i ta sama zasada tyczy się jego zwrotu.

Jak wypożyczyć auto w BEEP.rent?

Wypożyczanie samochodu w BEEP.rent to prosta sprawa. Wystarczy odwiedzić stronę wypożyczalni, a następnie przejść do wyszukania auta. W tym celu należy wskazać miejsce odbioru auta, dokładną datę wraz z godziną i terminem zwrotu. Jeżeli planujesz wyjechać pożyczonym samochodem za granicę, to już na tym etapie zaznacz opcję „wyjazd za granicę”.

Wyszukiwarka znajdzie wszystkie dostępne auta na terenie wybranego miasta oraz okolic. Na liście od razu zobaczysz cenę każdego samochodu za dobę, a w niektórych ofertach dokładną lokalizację zwrotu samochodu. Jeśli któraś oferta Cię zainteresuje, wystarczy w nią kliknąć, aby sprawdzić więcej szczegółowych informacji (m.in. technicznych parametrów samochodu, czy warunków wynajmu).

Jeśli udało Ci się znaleźć odpowiednie auto – wskaż limit kilometrów, które planujesz przejechać, a następnie rozpocznij rezerwację. W tym celu przygotuj dowód osobisty oraz prawo jazdy kierowcy. Opłatę za auto możesz wnieść w całości online lub w części. Brakującą kwotę zapłacisz u opiekuna BEEP.rent w dniu odbioru samochodu. Pamiętaj, aby tego dnia zjawić się punktualnie we wskazanym miejscu.

Zwrotu auta dokonasz w dowolnym punkcie BEEP.rent (na terenie całej Polski). Pamiętaj, aby przed zwrotem zatankować auto do pełna i zadbać o to, aby było w takim samym stanie technicznym i czystości. Jeśli tego nie zrobisz, wówczas wypożyczalnia potrąci Ci odpowiednią kwotę z wniesionej wcześniej kaucji.

 

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz