Dobra strona internetowa musi kosztować

Dobra strona internetowa musi kosztować

Strona internetowa firmy

Każdy przedsiębiorca chciałby, aby jego firmę poznał cały świat. Jednak stworzenie od podstaw dobrej, funkcjonalnej oraz skłaniającej do zakupu strony to nie lada wyzwanie. Cena może dojść nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście są też strony za kilkaset złotych.

Skąd taka rozbieżność cenowa?

Otóż praktycznie, każdy może zainstalować WordPress’a z gotowym darmowym szablonem, wpisać kilka suchych tekstów i zażądać za to często nawet wygórowanej kwoty. Niestety, jakość nie równa się cenie. Po skończonej pracy czekasz, aż klienci zaleją Cię falą telefonów, jednak w większości przypadków tak się nie dzieje. Co więcej, bywa tak, że pomoc techniczna to tylko bajka i po kilku miesiącach zaczynają pojawiać się problemy ze zhakowaną stroną i wieloma błędami. Zatem ostrożnie podchodź do najtańszych ofert.

Klienta na pewno przyciągnie ogólna zrównoważona kompozycja. Kilka pierwszych sekund decyduje o tym, czy dany użytkownik będzie chciał na nią ponownie wrócić. Profesjonalne agencje reklamowe, które od lat zajmują się tworzeniem stron internetowych, zaprojektują dla Ciebie taką stronę, która w pełni odzwierciedlać będzie wszystko to, co oferuje Twoja firma.

Dobra strona internetowa musi kosztować

Ceny za stworzenie strony internetowej zależą od tego, co ma się na niej znaleźć. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych tekstów, filmów i zdjęć reklamowych, wielu skomplikowanych animacji lub rozwiązań takich, jak możliwość zamówienia produktu poprzez stronę, czy możliwość założenia konta przez użytkownika, koszt wykonania takiej strony jest o wiele wyższy niż w przypadku strony, która ma podstawowe funkcje. Nie ma jasno, z góry określonej kwoty jaką trzeba za to zapłacić. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z agencją, która indywidualnie wyceni koszt wykonania takiej strony internetowej.

Czy warto stworzyć stronę firmy samemu

Pamiętaj, że Twoja strona pełnić będzie rolę pewnego rodzaju wirtualnego pracownika, który przez całe 24 godziny, 7 dni w tygodniu gotowy jest udzielić wszystkich istotnych informacji zainteresowanym osobom o Twojej ofercie, kiedy Ty akurat nie masz czasu lub zwyczajnie jesteś na urlopie. Dlatego to jak strona będzie wyglądała, ma ogromne znaczenie i na pewno tworzenie jej na własna rękę to duże ryzyko – chyba, że specjalizujesz się w takich sprawach, ale to już inna sprawa. Jeżeli już chcesz zainwestować w stronę internetową warto jest zrobić to raz, a porządnie – będzie ci ona potem służyła cały czas. Od razu stwórz taką stronę, aby przynosiła oczekiwane efekty i zdobywała kolejnych klientów.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz